Naše služby

KONZULTACE, ROZPOČTY , NÁVRHY a REALIZACE

Firma Reš Stavby – René Štefan působí na trhu již více než 10 let. Nabízíme Vám kompletní stavební práce v interiérech i exteriérech, od návrhu po realizaci. Vždy klademe důraz na vysokou kvalitu a spokojenost zákazníka. Při realizaci se snažíme doporučit kvalitní materiály a výrobky od renomovaných firem a dodavatelů pro jejich ověřenou kvalitu. Zajistíme veškeré stavební práce a potřebné profese spojené s kompletní realizací celé zakázky. Každou z těchto služeb, stavebních prací či řemesel poskytujeme také samostatně. K našim specialitám patří práce s umělým kamenným, cihlovým a keramickým obkladem.

.POZÁRUČNÍ SERVIS A SLUŽBY KLIENTŮM

Poskytujeme pozáruční servis a další doplňkové služby. Pokud si u nás objednáte včetně obkladů i montáž, poskytneme Vám nadstandartní záruční dobu v délce 5 let. Celoroční údržbu a správu nemovitostí, domácí opravy a úpravy, dodatečné instalace. Provádíme terénní úpravy okolí domu, včetně zahradnických úprav a oplocení, výstavbu a pokládku chodníků a zámkových dlažeb. Stavbu zahradních staveb.

MALÍŘSKÉ PRÁCE

Ráno odejdete, večer přijdete, o nic se nestaráte. Náš tým provede veškeré práce potřebné před zahájením malířských prací a veškeré práce spojené s uvedením prostorů do původního stavu. Zajistíme kompletní úklid domácnosti, kanceláře, pokud je sjednán. Doporučujeme kvalitní, značkové produkty, například barvy DULUX, mají vzhledem ke kvalitě, životnosti a dalším přednostem ty nejlepší reference z celého světa, tým je odborně vyškolen, s certifikátem kvality.

UMĚLÉ KAMENNÉ, CIHLOVÉ A KERAMICKÉ OBKLADY

PLOTOVÉ SYSTÉMY A DLAŽBY

Montujeme velké množství fasád, obkladů, plotů a interiérů. Vzorníky jsou k prohlédnutí u nás v prodejně, případně je na domluvu dovezeme k zákazníkovi. Ukázkové referenční realizace, konzultace, návrhy, výběr materiálu, cenové kalkulace, veškeré přípravné práce a práce spojené s kompletní realizací. Výrobky Magicrete (umělý kámen) jsou certifikovány Technickým a zkušebním ústavem stavební Praha, s. p., vhodné na zateplené fasády.

Napsat komentář